1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Niyet Ettim! – Hayatınızı Değiştiren Niyetler Pdf indir

Niyet Ettim! – Hayatınızı Değiştiren Niyetler Pdf indir
0

Niyet Ettim! – Hayatınızı Değiştiren Niyetler pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Niyet Ettim! – Hayatınızı Değiştiren Niyetler kitap ile ilgili özet bilgiler. Niyet Ettim! – Hayatınızı Değiştiren Niyetler kitabı yazar Özlem Dalkılıç tarafından kaleme alınmıştır. Niyet Ettim! – Hayatınızı Değiştiren Niyetler kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Niyet Ettim! – Hayatınızı Değiştiren Niyetler kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Niyet Ettim! – Hayatınızı Değiştiren Niyetler pdf oku, Niyet Ettim! – Hayatınızı Değiştiren Niyetler PDF yandex, Niyet Ettim! – Hayatınızı Değiştiren Niyetler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Niyet Ettim! – Hayatınızı Değiştiren Niyetler PDF Oku

“Amellerin Mükafatı Niyetlere Göredir…”
“Niyetler hasıl olurken, kalbimizdeki sarmaşıkları, acıları temizlemek, kilitlediğimiz kapıları açabilmek, kabul etmek, izin vermek; sevginin, sevilmenin, hak ettiklerimizin, layık olduklarımızın hissine ve hazzına varmak, bu duygularla barışmak, dönüştürmek temel unsurlardan biri.”

Unutmayın, elinizdeki kitap bir kerede okuyup bitireceğiniz bir eser değil!
Her gün gözlerinizi kapatıp bir niyet seçeceksiniz, her gün bu kitapla birlikte yeniden dünyaya geleceksınız, her gün gülümseyerek yeniden başlayacaksınız. Zor günlerinizde yüreğiniz her daraldığında bu kitaptan bir sayfaya sarılacaksınız.

Şu an yaşamınızın hangi noktasında olursanız olun, o noktaya huzur ve sevgi katmak, yorgunluklarınızı kenara koymak ve şuana dek yaptığınız bütün çalışmaların meyvelerini toplamak için, taş ustaları gibi taşı kırmak üzere son çekiç darbelerini indireceğinizniyetlerle, bulutların içinden doğan güneşi izleyeceksiniz.

Evet, bu kitap başucunuzda yoldaşınız olacak, “Bugün bana ne mesaj gelmiş?”, “Bugün neyi hatırlamam gerekiyor?”, “Bugün neyi şifalamam gerekiyor?” diyecek, gözlerinizi kapatacak ve kalbinizin sesinin size ne dile getirdiğini öğreneceksiniz.
Niyetleriniz hasıl, yolunuz ışık olsun.