1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası – Video Destekli Özel Sorularla Pdf indir

Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası – Video Destekli Özel Sorularla Pdf indir
0

Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası – Video Destekli Özel Sorularla pdf indir, Sınav Kitapları türünde kaleme alınan Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası – Video Destekli Özel Sorularla kitap ile ilgili özet bilgiler. Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası – Video Destekli Özel Sorularla kitabı yazar Rüştü Bayındır tarafından kaleme alınmıştır. Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası – Video Destekli Özel Sorularla kitabı 304 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 19 x 27 ebatında olan Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası – Video Destekli Özel Sorularla kitabın 1. Basım Pelikan Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası – Video Destekli Özel Sorularla pdf oku, Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası – Video Destekli Özel Sorularla PDF yandex, Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası – Video Destekli Özel Sorularla PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası – Video Destekli Özel Sorularla PDF Oku

Konu anlatımlarımda çok sık kullandığım Neyin peşindesin? sorusunun verdiği ilhamla ciddi anlamda net artıracak bir kitap hazırladım. Kitapta tüm paragraf soru tarzlarına eksiksiz yer verdim ve yine videolarda sık kullandığım ifadeleri, bazı seçme sorular üzerine ekledim. Kitapta her düzeyden soru yer almakta olup sınav formatını birebir yansıtması için büyük çaba harcadığımı söylemeden edemeyeceğim. Her teste bir tane video çözümlü soru koydum. Bu sorular taktiğimizi zorlayacak sorulardır. Yani bu kitap bittiğinde taktikleri zorlayacak bir soru görürseniz artık onu da saniyesinde yapabileceksiniz. Kısa olaraksı bu kitap paragrafta hiçbir açık bırakmamak için yazıldı. İddia etmiyorum, çok net dile getiriyorum ki kitabım siz değerli okurlarımıza çok ciddi anlamda yol aldıracak. Taktiğimizin tam tersi bir soru görseniz bile en ufak bir zaman kaybı yaşamayacaksınız. Peki, kitabı nasıl çözmeliyiz?
Kitabın her bölümünü bitire bitire değil de her gün iki üç soru tarzından birer ikişer test çözerek giderseniz kitaptan en yüksek verimi alabilirsiniz. Mesela bir gün yer değiştirme, olumsuz soru kökü ve ana düşünceden bir iki test çözerek gitmeniz size en yüksek faydayı sağlayacaktır. Lütfen bölümleri bitirerek ilerlemeyiniz. Taktiklerle Paragraf, Fulleten Paragraf, Paragraf Soru Avı ve 15×15 Paragraf Denemelerimi de bitirmeniz paragraf hususunda soru kaçırmamanız için en büyük adım olacaktır. Bakma öyle Hemen başla Başarılar…