1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

New York Stiliyle Çocuk Yetiştirmek – Bir Klinik Psikoloğun New York’ta Annelik Serüveni Pdf indir

New York Stiliyle Çocuk Yetiştirmek – Bir Klinik Psikoloğun New York’ta Annelik Serüveni Pdf indir
0

New York Stiliyle Çocuk Yetiştirmek – Bir Klinik Psikoloğun New York’ta Annelik Serüveni pdf indir, Aile Çocuk türünde kaleme alınan New York Stiliyle Çocuk Yetiştirmek – Bir Klinik Psikoloğun New York’ta Annelik Serüveni kitap ile ilgili özet bilgiler. New York Stiliyle Çocuk Yetiştirmek – Bir Klinik Psikoloğun New York’ta Annelik Serüveni kitabı yazar Mine Kayraklı Parlak tarafından kaleme alınmıştır. New York Stiliyle Çocuk Yetiştirmek – Bir Klinik Psikoloğun New York’ta Annelik Serüveni kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan New York Stiliyle Çocuk Yetiştirmek – Bir Klinik Psikoloğun New York’ta Annelik Serüveni kitabın 1. Basım Tara Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda New York Stiliyle Çocuk Yetiştirmek – Bir Klinik Psikoloğun New York’ta Annelik Serüveni pdf oku, New York Stiliyle Çocuk Yetiştirmek – Bir Klinik Psikoloğun New York’ta Annelik Serüveni PDF yandex, New York Stiliyle Çocuk Yetiştirmek – Bir Klinik Psikoloğun New York’ta Annelik Serüveni PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

New York Stiliyle Çocuk Yetiştirmek – Bir Klinik Psikoloğun New York’ta Annelik Serüveni PDF Oku

Bir Klinik Psikoloğun New York’ta Annelik Serüveni

“Anne-baba olarak pozitif disiplin kurmanın ilk ve en mühim adımı kendi gücümüzü ele almak. Yani kendimize güvenmek ve hangi metodu uygularsak uygulayalım bunu sakin, özgüvenli bir duruşla yapmak.”

Psikolog olman anneliğini nasıl etkiliyor? 
New York’ta çocuk büyütmek nasıl? 
Çocuklara tek başına nasıl bakıyorsun?
Uyku eğitimini nasıl yaptın?
İlk ne zaman seyahat ettin?
Katı gıda olarak neler verdin?

New York Stiliyle Çocuk Yetiştirmek, uzun seneler çocuk ve ergenlerle çalışan klinik psikolog Mine Kayraklı Parlak’ın New York’ta kendi doğum ve çocuk yetiştirme sürecindeki annelik yolculuğunu konu alıyor.

Mine Kayraklı Parlak bu kitabı ile New York’taki çocuk yetiştirme stillerine dair gözlemlerini, uzman önerileri ile birleştirerek okurlara yalnızca pratik bilgiler vermekle kalmıyor, kendi kişisel gelişim sürecimizin çocuk yetiştirmedeki tesirini de evrensel bir dille ortaya koyuyor.