Pdf Kitap Arşivi

Ne Şurup-Şeker Şarkılardı Onlar Pdf indir

Ne Şurup-Şeker Şarkılardı Onlar pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Ne Şurup-Şeker Şarkılardı Onlar kitap ile ilgili özet bilgiler. Ne Şurup-Şeker Şarkılardı Onlar kitabı yazar Atilla Dorsay tarafından kaleme alınmıştır. Ne Şurup-Şeker Şarkılardı Onlar kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2003 ile basılmıştır. ebatında olan Ne Şurup-Şeker Şarkılardı Onlar kitabın Remzi Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ne Şurup-Şeker Şarkılardı Onlar pdf oku, Ne Şurup-Şeker Şarkılardı Onlar PDF yandex, Ne Şurup-Şeker Şarkılardı Onlar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ne Şurup-Şeker Şarkılardı Onlar PDF Oku

Atilla Dorsay müziği de çok sevdi. Neredeyse sinema kadar… Hayatını şarkılarla iç içe yaşadı. Ve bir zamanda bir ikili kurarak şarkıcı olmayı bile denedi. Ama olmadı. “Kader ağlarını ördü” ve o sinema yazarı oldu. Lakin müzik tutkusu hiç sönmedi.

Yıllar sonra yazdığı bu kitapta Dorsay yaşamının çok mühim bir parçası olan müzikle ilişkili anılarınıanlatıyor. Ve bu bunun yanı sıra, hemen tüm 20. yüzyıl pop müziğini kapsayan bir tarihe dönüşüyor. Kişisel olmasına karşın herkesin kendi şarkılarından, seslerinden ve anılarından parçalar bulacağı bir pop müzik tarihi…

Sayfa Sayısı: 464

Baskı Yılı: 2003

Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu