1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ne Olmuş? Pdf indir

Ne Olmuş? Pdf indir
0

Ne Olmuş? pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Ne Olmuş? kitap ile ilgili özet bilgiler. Ne Olmuş? kitabı yazar Ertuğrul Özkeskin tarafından kaleme alınmıştır. Ne Olmuş? kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Ne Olmuş? kitabın Favori Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ne Olmuş? pdf oku, Ne Olmuş? PDF yandex, Ne Olmuş? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ne Olmuş? PDF Oku

Bu topraklar yalnızca acının değil, mizahın da yurdu olagelmiştir tarih boyunca. Hayali veya gerçek kahramanlarıyla, fıkralarıyla gülmece de tek başına bir gelenektir Anadolu’da.

Kocaman bir karikatürün içinde yaşadığımız bu zamanlarda, yazarının karikatür çizemediği için kaleme aldığı bu öyküler, sizleri belleğinizin dehlizlerinde gezintiye çıkarırken, arada bir tebessümlere, arada bir de kahkahalarınıza eşlik edecek.

‘‘Ne Olmuş’’taki öyküler ‘‘Henüz vakit varken gülüm’’ dediği gibi Nazım’ın, zamanın bu öncesiz ve sonrasız deviniminde gülmeye de vakit ayırmak isteyenler için bir tavsiye niteliği taşıyor. Henüz vakit varken gülün…