1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Nasreddin Hoca ve Bozoğlan Pdf indir

Nasreddin Hoca ve Bozoğlan Pdf indir
0

Nasreddin Hoca ve Bozoğlan pdf indir, Tiyatro türünde kaleme alınan Nasreddin Hoca ve Bozoğlan kitap ile ilgili özet bilgiler. Nasreddin Hoca ve Bozoğlan kitabı yazar İrfan Gürkan Çelebi tarafından kaleme alınmıştır. Nasreddin Hoca ve Bozoğlan kitabı 79 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Nasreddin Hoca ve Bozoğlan kitabın 1. Basım Birey Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Nasreddin Hoca ve Bozoğlan pdf oku, Nasreddin Hoca ve Bozoğlan PDF yandex, Nasreddin Hoca ve Bozoğlan PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Nasreddin Hoca ve Bozoğlan PDF Oku

Nasreddin Hoca ile Bozoğlan, dünyanın da bilgeliği ve mizah ustalığıyla kabul ettiği Nasreddin Hoca`nın başından geçenlerin bir kısmını konu ediniyor. Yaşamı boyunca hiç yanından hiç ayırmadığını düşündüğümüz, kendi tabiri ile can dostu Bozoğlan ile birlikte karşımıza Hoca`nın ailesi, komşuları ve o zamanın bilginleri de çıkıyor. Müziklerle bezeli çocuklar için yazılmış, keyifli bir oyun.
1996 senesinin Unesco tarafından oyunumuzum kahramanı olan Nasreddin Hoca`ya adandığını da hatırlarsak yapmak istediğimiz işin önemini de ortaya koymuş oluruz. Çocukları anlayamayacakları kadar 13. yüzyıla götürmeden ama o zamanlardan alınması gerekenleri de ihmal etmeden, tiyatral bir tatla oyunu okurun karşısına getirmeye çalıştık.