Din Kitapları

Nasıl Dayandın Ya Rasulullah – Hayatını Değiştirecek Siyer Pdf indir

Nasıl Dayandın Ya Rasulullah – Hayatını Değiştirecek Siyer pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Nasıl Dayandın Ya Rasulullah – Hayatını Değiştirecek Siyer kitap ile ilgili özet bilgiler. Nasıl Dayandın Ya Rasulullah – Hayatını Değiştirecek Siyer kitabı yazar Mehmet Yıldız tarafından kaleme alınmıştır. Nasıl Dayandın Ya Rasulullah – Hayatını Değiştirecek Siyer kitabı 280 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Nasıl Dayandın Ya Rasulullah – Hayatını Değiştirecek Siyer kitabın 1. Basım Timaş Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Nasıl Dayandın Ya Rasulullah – Hayatını Değiştirecek Siyer pdf oku, Nasıl Dayandın Ya Rasulullah – Hayatını Değiştirecek Siyer PDF yandex, Nasıl Dayandın Ya Rasulullah – Hayatını Değiştirecek Siyer PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Nasıl Dayandın Ya Rasulullah – Hayatını Değiştirecek Siyer PDF Oku

Yer O’nun için…
Gök O’nun için…
Deniz kıyısındaki kum tanelerinin her biri O’nun için…
Tüm alem O’nun, O ise tüm alem için…
Kul ve resul planında vücuden en evvel, manen en ahir…
O ki Allah’ın sevdiği kulu, son resulü…
Hürriyetini bulmak isteyen O’na esir olsun.
Allah’a kul olmak isteyen O’na uysun.
Kurtuluş O’nda… Ferahlık O’nda… Selamet O’nda…
Aranıp da bulunamayan hiçbir güzellik yok O’nda…
Öyleyse bugün kimin gönlü bunalıyorsa, kim başına gelen imtihanlardan yorgunsa, kim sıkıntılar içinde göğüs kafesi çatlayacakmış gibi hissediyorsa, kim her şeyi olmasına rağmen hâlâ huzursuzsa, kim aldatılmışsa, kim ağlatılmışsa Resulullah’la içindeki bağa baksın… Kim de yaşamına yeni bir başlangıç yapmak istiyorsa bir besmele çekip bundan sonra O’na biraz daha benzeyebilmek için adım atsın.
Allah’ın bizlere yol göstermek için gönderdiği Peygamber Efendimize(sav) tutunursak aklımızdaki bir çok soru yanıt bulacak, kalbimizdeki bir çok şüphe yerle bir olacak ve karanlıklar aydınlanacak.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu