1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Naruto 10. Cilt – Mükemmel Ninja Pdf indir

Naruto 10. Cilt – Mükemmel Ninja Pdf indir
0

Naruto 10. Cilt – Mükemmel Ninja pdf indir, türünde kaleme alınan Naruto 10. Cilt – Mükemmel Ninja kitap ile ilgili özet bilgiler. Naruto 10. Cilt – Mükemmel Ninja kitabı yazar Masaşi Kişimoto tarafından kaleme alınmıştır. Naruto 10. Cilt – Mükemmel Ninja kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Naruto 10. Cilt – Mükemmel Ninja kitabın Gerekli Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Naruto 10. Cilt – Mükemmel Ninja pdf oku, Naruto 10. Cilt – Mükemmel Ninja PDF yandex, Naruto 10. Cilt – Mükemmel Ninja PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Naruto 10. Cilt – Mükemmel Ninja PDF Oku

Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 senesinden beri Japonya’da yayına giren dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye’de.

Bugüne kadar Japonya’da 100 milyondan fazla satan Naruto serisi, 2002 senesinde bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Naruto’yu dünya çapındaki en mühim mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçe’de yayına girmesi beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonya’da olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile alakalı olmayanların bile beğenerek okuyabileceği bir eser.

Çok çekişmeli geçen üçüncü testin elemeleri!

Gaara, lee’ye karşı. Su kabağındaki kumu istediği gibi yönlendirebilen gaara’ya karşı lee’nin elinde yalnızca çok iyi düzeyye getirdiği Taijutsudan başka hiç bir şeyi yoktu! İnsan üstü taijutsusu ile lee gaara’yı sıkıştırmayı başardı… Ama..!?

Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Gerekli Şeyler