Din Kitapları

Namaz Bana Ne Diyor? Pdf indir

Namaz Bana Ne Diyor? pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Namaz Bana Ne Diyor? kitap ile ilgili özet bilgiler. Namaz Bana Ne Diyor? kitabı yazar Veli Tahir Erdoğan tarafından kaleme alınmıştır. Namaz Bana Ne Diyor? kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Namaz Bana Ne Diyor? kitabın 1. Basım Bilgeoğuz Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Namaz Bana Ne Diyor? pdf oku, Namaz Bana Ne Diyor? PDF yandex, Namaz Bana Ne Diyor? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Namaz Bana Ne Diyor? PDF Oku

Bu kitabı elinize aldığınızda “Piyasada namazla alakalı o kadar çok kitap varken bu kitabı niçin alayım?” yahut “Şimdiye kadar namazla alakalı birkaç kitap okudum, bu kitabın farkı ne?” gibi sorular sorabilirsiniz.

Bunlar gayet haklı ve yerinde sorular.

Biz önceki kitaplarımızda olduğu gibi bu kitabımızda da,

 Kur’an ve sünnet ölçülerine uygun olan.

Hakîm isminin bir tecellisi olarak baştan sona ikna dili kullanan,

 Allah böyle emrediyor, yerine emirlerindeki hikmetleri öne çıkaran,

 Öncekilerin tekrarı olmayan,

 Özgün, akıcı, anlaşılır olan bir çalışma ortaya koymaya çalıştık.

Namazın şeklinden fazla hakikatine baktık. Zahirinden fazla batınına yoğunlaştık.

“Nasıl kılınır” sorusuna yanıt veren bir çok kitap olduğu için, biz bu kitapta “Namaz nasıl yaşanır, beş vakit namazda Allah’ın huzurunda olma şuuru her vakte nasıl taşınır?” sorusunun cevabına yoğunlaştık.

Cevaplarımızı giriş bölümü dâhil, altı bölümde onlarca başlık altında sunduk. Hemen hemen her başlık altında “Bana ne diyor?” sorusuna verilen yanıtlar üzerinden kitabımızın mesajlarını insana özel hale getirdik.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu