1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Mutluluk Yavaş Yavaş Gelir – İnsan Olmaya Dair Gerçek Yaşam Öyküleri Pdf indir

Mutluluk Yavaş Yavaş Gelir – İnsan Olmaya Dair Gerçek Yaşam Öyküleri Pdf indir
0

Mutluluk Yavaş Yavaş Gelir – İnsan Olmaya Dair Gerçek Yaşam Öyküleri pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Mutluluk Yavaş Yavaş Gelir – İnsan Olmaya Dair Gerçek Yaşam Öyküleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Mutluluk Yavaş Yavaş Gelir – İnsan Olmaya Dair Gerçek Yaşam Öyküleri kitabı yazar Emre Pekçetinkaya tarafından kaleme alınmıştır. Mutluluk Yavaş Yavaş Gelir – İnsan Olmaya Dair Gerçek Yaşam Öyküleri kitabı 144 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Mutluluk Yavaş Yavaş Gelir – İnsan Olmaya Dair Gerçek Yaşam Öyküleri kitabın 1. Basım Kronik Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mutluluk Yavaş Yavaş Gelir – İnsan Olmaya Dair Gerçek Yaşam Öyküleri pdf oku, Mutluluk Yavaş Yavaş Gelir – İnsan Olmaya Dair Gerçek Yaşam Öyküleri PDF yandex, Mutluluk Yavaş Yavaş Gelir – İnsan Olmaya Dair Gerçek Yaşam Öyküleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mutluluk Yavaş Yavaş Gelir – İnsan Olmaya Dair Gerçek Yaşam Öyküleri PDF Oku

Doğduğumuz andan bu yana dünyayı hikâyeler üzerinden anlamlandırırız. Derdimiz, sevincimiz, duygularımız hep hikâyelerin içinde anlam bulur. Geleceğe aktardıklarımız da hep hikâyelerdir, geçmişten miras aldıklarımız da.
Mutluluk Yavaş Yavaş Gelir, ufak yaştan bu yana yaşamı hikâyeler üzerinden anlamlandırmaya çalışan bir gencin, Emre’nin yaşamından süzülenlerle içinde birden fazla gözlem içinde yer alıyor.
Edebiyatla psikolojinin yumuşak bir sentezi, bizi biz yapan değerlerin yer yer hüzünlü yer yer umut vadeden hatırlatıcısı…
Bu öykülerde insanın kendiyle, etrafındakilerle ve doğayla nasıl daha doyumlu, mutlu ilişkiler kurabileceğine dair sorgulamalar okuyacaksınız. Ve her bir hikâyee kendinizden bir parça bulacaksınız.

“Sevgili Emre’nin kitabını ilk okuyanlardan biri oldum. Ve inanın kitaba ve içindeki öykülere bayıldım. Bu kadar sade bir dille bunca duygu ve bilgiyi okuyucuya nasıl aktarabildin Emre… Seni gönülden kutluyor ve bu kitabı okuyanların da benim kadar keyifle okumalarını diliyorum.”

Gülseren Budayıcıoğlu

“Sevgili Emre Pekçetinkaya yaşamı önce bir çocuğun, sonra da bir gencin gözlemleyen, düşünen, anlamaya çalışan meraklı ve masum gözleriyle aktarıyor. Ve o çocuğun, gencin gözlerinden yaşamın sıradanlığının ardındaki muhteşemliği görmek kimi zaman hüzünlü, kimi zaman neşeli ama baştan sona keyifli bir yolculuk…”

Yıldız Hacıevliyagil

“Bu kitap, insan ve yaşama dair değerler bilinci öykülerinin ekibimizin kuvvetli gözlemcisi Emre’nin kaleminden ifade edilmiş halidir. Yaşamda iyi-kötü, doğru-yanlış hep bir arada; asıl mesele görüp fark edip bir seçim yapmakta. Sevgili Emre bizim yerimize bu gören göz oluyor. Eline gönlüne sağlık.”

Polat Doğru

“Emre Pekçetinkaya’yı tanıdığınız anda onun dürüstlüğünü, kapsayıcılığını, olgunluğunu ve gerçekçiliğini derhal kavrarsınız. Kitabı okurken Emre’yi olduğu gibi görülmektediran çok etkileyici öyküler buldum. Ufacık bir gözlemden yola çıkıp hepimize, bana, insanlara, toplumumuza çok kuvvetli bir ayna tuttuğunu gördüm. Çok büyük bir keyifle okudum. Bir sonraki kitabında neler yazacağını şimdiden düşünüyorum.”

Nurdoğan Arkış