Ders Kitapları

Mutlu Beyin Pdf indir

Mutlu Beyin pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Mutlu Beyin kitap ile ilgili özet bilgiler. Mutlu Beyin kitabı yazar Loretta Graziano Breuning tarafından kaleme alınmıştır. Mutlu Beyin kitabı 14 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Mutlu Beyin kitabın Ciltsiz Aganta Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mutlu Beyin pdf oku, Mutlu Beyin PDF yandex, Mutlu Beyin PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mutlu Beyin PDF Oku

Hormonların yaşamımızdaki yerinin farkında mıyız? Serotonin, dopamin, oksitosin ve endorfin hormonlarının her biri ne işe yarıyor? Bu mutluluk kimyasallarını doğal metotlarle nasıl salgılayabiliriz? Stres hormonu olarak anılan kortizolü alt edebilir miyiz? Alışkanlıkları değiştirmek neden bu kadar zor? Beyninizin nasıl çalıştığını öğrenmeye hazır mısınız?

California State Üniversitesi’nde öğretim görevlisi, Inner Mammal Enstitüsü’nün kurucusu Loretta Graziano Breuning, insan motivasyonu ile ilgiliki genel geçer kuramları reddediyor ve memeli beyni üstüne yaptığı çalışmalarıyla tanınıyor. İnsanların kendi hormonlarını tanıyarak ve içindeki memeliyi anlayarak mutluluğa ulaşabileceğine inanıyor.

Mutluluk… Dört beyin kimyasalından geliyor ve Mutlu Beyin size “mucize çözümler” yerine kalıcı bir eylem planı sunuyor. Kendinizi tanımanızı sağlıyor ve 45 günde istediğiniz değişimi yaratmanızın yollarını gösteriyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu