1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mutlu Beyin – Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir Pdf indir

Mutlu Beyin – Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir Pdf indir
0

Mutlu Beyin – Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Mutlu Beyin – Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir kitap ile ilgili özet bilgiler. Mutlu Beyin – Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir kitabı yazar Dean Burnett tarafından kaleme alınmıştır. Mutlu Beyin – Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir kitabı 376 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Mutlu Beyin – Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir kitabın 3. Basım Nova Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mutlu Beyin – Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir pdf oku, Mutlu Beyin – Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir PDF yandex, Mutlu Beyin – Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mutlu Beyin – Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir PDF Oku

Mutluluk nereden geliyor ve neden ona bu kadar çok ihtiyacımız var?

Mutluluk arayışı, insan yaşamının en yaygın ve kalıcı arayışlarından biridir. Bizi bir iş bulmaya, âşık olmaya, terapiye gitmeye, şüpheli saplantılara sahip olmaya ve günün sonunda eve dönmeye iten şey budur. Peki kalıcı mutluluk olabilecek mü veya olmalı mı? Ve bunların beyinle ne ilgisi var?

Aptal Beyin’in yazarı nörobilim uzmanı Dean Burnett, Mutlu Beyin’de bu soruları inceliyor. Beynin nasıl çalıştığına dair en son incelemeleri ve teorileri, mutluluk yaratmaveyahil olan ve yaşamın farklı alanlarından gelen fazla sayıda insana ait görüşlerle birleştirerek modern nörobilimin büyüleyiciliğini gözler önüne çıkarıyor. Mutluluğun gerçekte ne olduğunu, nereden geldiğini ve aşk, cinsellik, dostluk, zenginlik, kahkaha ile başarının beynimize gerçekte ne yaptığını anlamamızı sağlayarak, insan olmanın ne anlama geldiğine dair benzersiz ve keyifli bir döküm sunuyor.

“Bu keyifli, motive edici ve ödüllendirici kitabı okumalısınız. Bunun için mutlu olacaksınız.”
―The Guardian

“Burnett’in aşkın nörokimyası ve ona bağlı duygularla alakalı tanımı, kabul edilmeye değer… Bu kitap, beyinde hoş bir tur.”
―Kirkus

“Mutluluk üzerine mevcut araştırmalara genel bir bakış arayan okurlar, bu kitabı keyifli ve aydınlatıcı bulacaklardır.”
―Library Journal

“Büyüleyici… Düşündürücü ve hayli keyifli.”
―Daily Mail

 

(Tanıtm Bülteninden)