1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mustafa Kemal Atatürk – Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz Pdf indir

Mustafa Kemal Atatürk – Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz Pdf indir
0

Mustafa Kemal Atatürk – Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Mustafa Kemal Atatürk – Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz kitap ile ilgili özet bilgiler. Mustafa Kemal Atatürk – Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz kitabı yazar Ferhat Atik tarafından kaleme alınmıştır. Mustafa Kemal Atatürk – Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz kitabı 104 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11 x 18 ebatında olan Mustafa Kemal Atatürk – Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mustafa Kemal Atatürk – Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz pdf oku, Mustafa Kemal Atatürk – Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz PDF yandex, Mustafa Kemal Atatürk – Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mustafa Kemal Atatürk – Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz PDF Oku

“Şayet bir gün çaresiz kalırsanız, bir kurtarıcı beklemeyin. Kendiniz kurtarıcı olun. Eğer ülkenizi kurtaracak bir önder beklemekteyseniz, ben size hiçbir şey öğretememişim demektir.”

Gazi Mustafa Kemal’e ölümünden dört yıl önce, özel bir yasayla “Atatürk” soyadı verilir. Bu haber Ankara Radyosu’nda sevinçle açıklamalurken, sunucu “Atatürk” yerine “Anatürk” der. Elbette bu bir dil sürçmesidir nihayetinde. Lakin bilinir ki Türkiye halkı Mustafa Kemal’i, hem bir baba hem de bir anne kadar sevmektedir.
Mustafa Kemal’in yaşamına dair hiç duymadığınız bilgileri, bilinmeyen yönlerini ve derin acılarına rağmen yaratıcı yanını nasıl geliştirdiğini öğrenmeye hazır olun. O yalnızca kurucu bir önder değil, bugün dahi yaşamımızı değiştirecek ölçüde etkili, tüm dünyaya ilham vermiş bir filozof devlet adamıdır.