1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mühendis Gibi Düşünmek Pdf indir

Mühendis Gibi Düşünmek Pdf indir
0

Mühendis Gibi Düşünmek pdf indir, Mühendislik türünde kaleme alınan Mühendis Gibi Düşünmek kitap ile ilgili özet bilgiler. Mühendis Gibi Düşünmek kitabı yazar Guru Madvahan tarafından kaleme alınmıştır. Mühendis Gibi Düşünmek kitabı 214 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12,5 x 19,5 ebatında olan Mühendis Gibi Düşünmek kitabın 1. Basım Othello tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mühendis Gibi Düşünmek pdf oku, Mühendis Gibi Düşünmek PDF yandex, Mühendis Gibi Düşünmek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mühendis Gibi Düşünmek PDF Oku

“Akıllı, anlayışlı ve büyüleyici. Madhavan, mühendislerin poblemleri fırsata nasıl dönüştürdüğünü gösteriyor. Mühendislik zihniyeti, hepimizin üzerinde çalışmamız ve kucaklamamız gereken bir şey. Hayatın her yönü için geçerlidir.”

Walter Isaacson, Steve Jobs: The Exclusive Biography kitabının yazarı.

Guru Madvahan, mühendislerin nasıl düşündüğüne dair her türlü karanlık ipucunu ortadan kaldırmakla kalmıyor, bunun yanı sıra dizayn edilmiş makinelerin ve sistemlerin dünyasının, mühendislerin bize verdiği araçları tercih ettiğimiz sosyal dünya ile nasıl etkileşime girdiğini açıklıyor.” Alvin Roth, Nobel Ekonomi Ödülü sahibi ve Who Gets What-and Why kitabının yazarı.

Bu çığır açan çalışmada Guru Madhavan, mühendisliğin toplum üzerindeki müthiş tesirini ortaya koyuyor. Madhavan, Steve Jobs, Wright kardeşler ve Thomas Edison gibi yıldız mühendislerden bir araya gelen bir kadrodan yararlanarak bu insanoğlunun belleğini yeniden keşfediyor ve bunu trafik sıkışıklığı, sağlık hizmetleri ve film yapımı gibi çeşitli alanlarda hayata ve iş dünyasına nasıl uygulanacağını gösteriyor. Bir Mühendis Gibi Düşünmek, karmaşık bir dünya çapında temel mühendislik kavramlarının poblemleri çözmenize, daha iyi kararlar almanıza ve yenilik yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini göz önüne seriyor.