1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Modern Punch Nakışı Pdf indir

Modern Punch Nakışı Pdf indir
0

Modern Punch Nakışı pdf indir, El Sanatları türünde kaleme alınan Modern Punch Nakışı kitap ile ilgili özet bilgiler. Modern Punch Nakışı kitabı yazar Duygu Turgut Gökpınar tarafından kaleme alınmıştır. Modern Punch Nakışı kitabı 128 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Modern Punch Nakışı kitabın 1. Basım Tuva Tekstil tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Modern Punch Nakışı pdf oku, Modern Punch Nakışı PDF yandex, Modern Punch Nakışı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Modern Punch Nakışı PDF Oku

Bu kitapta punch iğnesi tercih ederek yapabileceğiniz 22 farklı proje bulacaksınız.

Kırlentler, çocuk çantası, kilim ve evinizin dekorasyonuna renk katacak duvar dekorları bunlardan yalnızca birkaç tanesi. Kitaptaki projeler geleneksel punch nakışını hem kendiniz hem de eviniz için modern aksesuarlara dönüştürmekte siz değerli okurlarımıza yol göstermeyi amaçlıyor.
Punch nakışında kullanılan malzemeleri, sıra sıra yapım aşamalarını ve ilham verici projeleri modelleri ile birlikte bu kitapta keşfedebilirsiniz. Bir punch iğnesi, biraz iplik ve bir parça kumaşla yapabileceklerinizi görünce çok şaşıracaksınız!