Ders Kitapları

Mod Terapisi: Diğer Yollardan Gitmek Pdf indir

Mod Terapisi: Diğer Yollardan Gitmek pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Mod Terapisi: Diğer Yollardan Gitmek kitap ile ilgili özet bilgiler. Mod Terapisi: Diğer Yollardan Gitmek kitabı yazar Laura Seebauer van Genderen Gitta Jacob tarafından kaleme alınmıştır. Mod Terapisi: Diğer Yollardan Gitmek kitabı sayfadan oluşmakta olup Türkçe ile basılmıştır. ebatında olan Mod Terapisi: Diğer Yollardan Gitmek kitabın Psikonet tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mod Terapisi: Diğer Yollardan Gitmek pdf oku, Mod Terapisi: Diğer Yollardan Gitmek PDF yandex, Mod Terapisi: Diğer Yollardan Gitmek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mod Terapisi: Diğer Yollardan Gitmek PDF Oku

Vicdan, evham, utanç, panik, hüzün, reddedilme ve dışlanmışlık duyguları… Bu duygular size tanıdık geliyor mu? Sık sık belirli duygulara kapılıyor, inatçı kalıplardan kolay kolay kurtulamıyor musunuz?

Elinizdeki kitap Şema Terapi Yaklaşımı ve Mod Modeli’ni temel alan bir kendine yardım kitabı… Bu yaklaşımın hedefi hayat kalitenizi azaltan fakat bir türlü kurtulamadığınız bu inatçı örüntülerin kökenlerini anlamak, bunların günlük yaşantınız üzerindeki etkilerini incelemek, değişiminizi ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamaktır.

“Mod Terapisi içsel yanlarınızı ve duygularınızı tanımanıza ve dönüştürmenize yol gösterecek.”
-Alp Karaosmanoglu, Psikiyatrist-

Sayfa Sayısı: 225

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Psikonet

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu