Pdf Kitap Arşivi

Mitoterapi: Ma’sal Pdf indir

Mitoterapi: Ma’sal pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Mitoterapi: Ma’sal kitap ile ilgili özet bilgiler. Mitoterapi: Ma’sal kitabı yazar Evren Balgöz tarafından kaleme alınmıştır. Mitoterapi: Ma’sal kitabı 128 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13 x 17 ebatında olan Mitoterapi: Ma’sal kitabın 1. Basım Maya Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mitoterapi: Ma’sal pdf oku, Mitoterapi: Ma’sal PDF yandex, Mitoterapi: Ma’sal PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mitoterapi: Ma’sal PDF Oku

Bu kitap, insanın kendi yarattığı labirentte hapsolmasını ve kurtuluş yollarını hatırlatmayı amacında olan, “Düş Zamanı”ndan uzanan bir “İpucu Kitabı”dır.

Kolektif bilincin yansımasıyla her bir bölüm, kendi içinde satır ve satır aralarıyla hatırlatmalar yaparken, bütünü görmek size yeni bir farkındalık kazandırabilir.

Kişinin kendini ve yaşama onu nelerin bağladığının ipuçlarını gösteren masallar, mitler ve hikâyeler bunun yanı sıra birinin kendini, yaşam içindeki yerini gözlemlemesine yardımcı olmaktadır ki bu en kıymetlisidir.

“Masallar, Mitler ve Hikâyeler uyutmaz, uyandırır.” Yeter ki bizler bu uyanışın neresinde bulunduğumuzu fark edelim, kendimizi hikâye ve masallar aracılığıyla gözlemlerken, yaşamdaki rollerimizden soyunarak, aslolan öz ben’liğimizin arayışında ve peşinde olalım.

– Evren Balgöz –

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu