1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mitolojinin Gücü Pdf indir

Mitolojinin Gücü Pdf indir
0

Mitolojinin Gücü pdf indir, türünde kaleme alınan Mitolojinin Gücü kitap ile ilgili özet bilgiler. Mitolojinin Gücü kitabı yazar Joseph Campbell tarafından kaleme alınmıştır. Mitolojinin Gücü kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2009 ile basılmıştır. ebatında olan Mitolojinin Gücü kitabın Mediacat Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mitolojinin Gücü pdf oku, Mitolojinin Gücü PDF yandex, Mitolojinin Gücü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mitolojinin Gücü PDF Oku

31 Ekim 1987’de aramızdan ayrılan Joseph Campbell dünyanın mitoloji bölgesindeki en mühim otoritelerinden biriydi. Aynı zamanda akademisyen, yazar ve öğretmen olan Campbell’a göre mitoloji evrenin müziğidir.

Televizyon gazetecisi Bill Moyers ile Joseph Campbell’ın diyaloglarını içeren bu kitap, PBS kanalı için çekilen 6 bölümlük bir televizyon programını temel alıyor.

Tüm yaşamını mitolojiye adayan Joseph Campbell, Bill Moyers’ın mitoloji ve hayatla alakalı tüm sorularına içtenlikle yanıt veriyor. Neden herkesin mitolojiye ihtiyaç duyduğunu anlatıyor. Aşk, evlilik, çocuklarımıza anlattığımız hikâyeler, kurban kültürü, yaşam yolculuğumuz gibi modern dünya durumlarını antik mitoloji bağlamında öyle bir konu alıyor ki önünüzde bambaşka bir bakış açısının belirdiğini fark ediyorsunuz.

Sayfa Sayısı: 312

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: Mediacat Yayıncılık