1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mitoloji Kitabı Pdf indir

Mitoloji Kitabı Pdf indir
0

Mitoloji Kitabı pdf indir, türünde kaleme alınan Mitoloji Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Mitoloji Kitabı kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Mitoloji Kitabı kitabı 13 x 19 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Mitoloji Kitabı kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mitoloji Kitabı pdf oku, Mitoloji Kitabı PDF yandex, Mitoloji Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mitoloji Kitabı PDF Oku

Hilebaz tanrı Maui kimdir? Şiirin bal likörü nedir ve onu içenlere nasıl bir marifet kazandırır? Antik Mısır mitolojisi Yeraltı Dünyasına ilişkin neler anlatır? Bu kitap, bu ve benzer sorulara yanıt verirken, bütün dünya çapından 80’in üzerindeki miti irdeliyor. 
Yetkin ve kapsamlı bir çalışma olan Mitoloji Kitabı, çarpıcı görsellerle ve enteresan hikâyelerle doludur. Mitlere ve bu mitlerin onları yaratan kültürler için ne anlam açıkladığine dair yeni bir yaklaşım getirmektedir. Loki ve Thor’dan Viracocha ve Cuhulainn’e, her bir başlık renkli karakterleri ve onların maceralarını ele almaktadır. 
İster konuya yeni ilgi duyun, ister geleneklerin ve mitlerin hevesli bir öğrencisi, ister yalnızca büyük hikâyelerden hoşlanan biri olun, bu kitapta sizi ilgilendirecek ve hayretler içinde bırakacak çok şey bulacaksınız..