Pdf Kitap Arşivi

Mitlerle Varoluş Yolculuğu Pdf indir

Mitlerle Varoluş Yolculuğu pdf indir, türünde kaleme alınan Mitlerle Varoluş Yolculuğu kitap ile ilgili özet bilgiler. Mitlerle Varoluş Yolculuğu kitabı yazar Aynur Koçak tarafından kaleme alınmıştır. Mitlerle Varoluş Yolculuğu kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Mitlerle Varoluş Yolculuğu kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mitlerle Varoluş Yolculuğu pdf oku, Mitlerle Varoluş Yolculuğu PDF yandex, Mitlerle Varoluş Yolculuğu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mitlerle Varoluş Yolculuğu PDF Oku

Prof. Dr. Aynur Koçak, mitler, ritüeller, varoluş sırrı, tanrıça kültürü, eril tanrılar, yaratılış efsaneleri ve sonsuzlukla alakalı merak ettiklerinizi akıcı ve eğlendirici bir dille anlatıyor.

Mitlerle Varoluş Yolculuğu bilincin ilk çağdan günümüze uzanan macerasıni anlatmak üzere kaleme alınmıştır. Tabiat sembolleriyle kurgulanan mitoloji, varoluşsal sorulara verdiği yanıtlarla aslında ilk insanlık bilimini oluşturuyordu. Kitap da yöntemsel olarak dört temel unsur olan su, hava, toprak ve ateş sembolleriyle dizayn edilmiştır. Kozmosun doğumu su, tanrıların doğumu hava, insanın doğumu toprak, dünyanın sonu ve diriliş ateş başlıkları altında ele alınmıştır.

Sayfa Sayısı: 345

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu