1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mini Melankolikler Pdf indir

Mini Melankolikler Pdf indir
0

Mini Melankolikler pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan Mini Melankolikler kitap ile ilgili özet bilgiler. Mini Melankolikler kitabı yazar Zeynep Alpaslan tarafından kaleme alınmıştır. Mini Melankolikler kitabı 11 x 11 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Mini Melankolikler kitabın Tekir Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mini Melankolikler pdf oku, Mini Melankolikler PDF yandex, Mini Melankolikler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mini Melankolikler PDF Oku

Tekir Kitap Heyecanla Sunar!

Kırık bir kalbi iyileştirmenin bir çok yolu mevcuttur. Bunlardan bir diğeride, kalp acısını mizaha dönüştürmektir…

Çocuk kitaplarıyla tanıdığımız ödüllü yazar Zeynep Alpaslan’ın karikatür kitabı Mini Melankolikler’in mini kahramanları çok tatlı, çok saf ve adlarından da anlaşılacağı gibi çok melankolikler! Ve tüm kırık kalpleri teselli etmek için geldiler…

Mini Melankolikler’i okurken farklı zamanlarda “Ben de böyle hissediyorum!” veya “Aynı benim gibi!” diyecek, onlarda kendinizden bir parça bulacaksınız. Kendini sevmek, ayrılık acısıyla baş etmek, hayal kırıklığının üstesinden gelmek ile ilgiliki bu hüzünlü ve gülünç karikatürleri çok ama çok seveceksiniz!