1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mimarlık Pdf indir

Mimarlık Pdf indir
0

Mimarlık pdf indir, Mimari türünde kaleme alınan Mimarlık kitap ile ilgili özet bilgiler. Mimarlık kitabı yazar Francis D.K. Ching tarafından kaleme alınmıştır. Mimarlık kitabı 21,5 x 27,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Mimarlık kitabın Türkçe Nobel Akademik Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mimarlık pdf oku, Mimarlık PDF yandex, Mimarlık PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mimarlık PDF Oku

Kırk yıldan uzun süredir, Mimarlık: Biçim, Mekân & Düzen hoş çizimleriyle temel mimari tasarım sözlüğüne klasik bir giriş olarak sunulmaktadır. Güncellenmiş ve gözden geçirilmiş Dördüncü Basım, mekân ve şekilin temel öğelerini ön plana çıkarmış ve bir mimari anlayışı tanıtmak için eleştirel düşünceyi teşvik etmek üzere dizayn edilmiştır.

Mimarlık: Biçim, Mekân & Düzen karmaşık tasarım kavramlarını anlaşılır bir biçimde çözümler ve zorlu soyutlamaları yaşama geçirir. Kitap, şekil ve mekânın ışık, manzara, açıklıklar ve çevrelenme ile olan ilişkisini açıklar; mekân örgütlenmesi, dolaşım ilişkileri ve öğeleri ile orantı ve ölçeği keşfeder. Buna ek olarak metnin ayrıntılı çizimleri, kitapta sunulan kavramları sergiler ve kültürler ve çağlar boyunca mimarlığın temel öğeleri içindeki ilişkileri görülmektedirır