1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mimarlık Cep Sözlüğü Pdf indir

Mimarlık Cep Sözlüğü Pdf indir
0

Mimarlık Cep Sözlüğü pdf indir, Mimari türünde kaleme alınan Mimarlık Cep Sözlüğü kitap ile ilgili özet bilgiler. Mimarlık Cep Sözlüğü kitabı yazar Doğan Hasol tarafından kaleme alınmıştır. Mimarlık Cep Sözlüğü kitabı 10 x 17 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Mimarlık Cep Sözlüğü kitabın Türkçe Remzi Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mimarlık Cep Sözlüğü pdf oku, Mimarlık Cep Sözlüğü PDF yandex, Mimarlık Cep Sözlüğü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mimarlık Cep Sözlüğü PDF Oku

Mimarlık Cep Sözlüğü, Doğan Hasol’un kırk küsür yıla yayılan yoğun ve titiz çalışmasının ürünü olan Ansiklopedik Mimarlık Sözlüğü’nün özünü damıtıp değişik bir anlayışla yorumlamasının bir
ürünü olarak yaşandı.

Boyutlarıyla kolay kullanım olanağı veren Mimarlık Cep Sözlüğü mimarlar ve mimarlık öğrencileri için olduğu kadar mimarlığa, sanata ve dizayna ilgi duyanların bunun yanında yakın meslek dallarında çalışanların da rahatlıkla yararlanabileceği biçimde, kapsayıcı ve yoğun bir içeriğe sahip.

Yaklaşık 3.000 maddeden bir araya gelen sözlükte, açıklamaları desteklemek maksadıyla 400’e yakın çizim ve fotoğraf yer alıyor.