1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mimarlığın Kısa Öyküsü Pdf indir

Mimarlığın Kısa Öyküsü Pdf indir
0

Mimarlığın Kısa Öyküsü pdf indir, Sanat Tarihi ve Kuramı türünde kaleme alınan Mimarlığın Kısa Öyküsü kitap ile ilgili özet bilgiler. Mimarlığın Kısa Öyküsü kitabı yazar Susie Hodge tarafından kaleme alınmıştır. Mimarlığın Kısa Öyküsü kitabı 224 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 14,8 x 21 ebatında olan Mimarlığın Kısa Öyküsü kitabın 1. Basım Hep Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mimarlığın Kısa Öyküsü pdf oku, Mimarlığın Kısa Öyküsü PDF yandex, Mimarlığın Kısa Öyküsü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mimarlığın Kısa Öyküsü PDF Oku

Piramitlerden katedrallere, tapınaklardan gökdelenlere, metro istasyonlarına mimarlık tarihinin 50 mühim binasının incelemesi. Binaları kim yaptı, yapımında hangi malzemeler ve teknikler kullanıldı? Mimarlık nasıl gelişti, yeniliklere kimler katkıda bulundu ve bu yenilikler hangi coğrafyalarda, hangi kültürlerin etkisi altında gerçekleşti?
 
Antik Mısır’dan bugüne mimarlık tarihini rahatlıkla takip etmenizi sağlayan dizaynıyla Mimarlığın Kısa Öyküsü mimarlığın büyüleyici, heybetli dünyasına eşsiz bir giriş.