1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Mimar Sinan – Yaptığın İşi Gönlünde Hissedersen Irmaklar Çağlar İçinde Pdf indir

Mimar Sinan – Yaptığın İşi Gönlünde Hissedersen Irmaklar Çağlar İçinde Pdf indir
0

Mimar Sinan – Yaptığın İşi Gönlünde Hissedersen Irmaklar Çağlar İçinde pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Mimar Sinan – Yaptığın İşi Gönlünde Hissedersen Irmaklar Çağlar İçinde kitap ile ilgili özet bilgiler. Mimar Sinan – Yaptığın İşi Gönlünde Hissedersen Irmaklar Çağlar İçinde kitabı yazar Tuğba Sarıünal tarafından kaleme alınmıştır. Mimar Sinan – Yaptığın İşi Gönlünde Hissedersen Irmaklar Çağlar İçinde kitabı 88 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11 x 18 ebatında olan Mimar Sinan – Yaptığın İşi Gönlünde Hissedersen Irmaklar Çağlar İçinde kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mimar Sinan – Yaptığın İşi Gönlünde Hissedersen Irmaklar Çağlar İçinde pdf oku, Mimar Sinan – Yaptığın İşi Gönlünde Hissedersen Irmaklar Çağlar İçinde PDF yandex, Mimar Sinan – Yaptığın İşi Gönlünde Hissedersen Irmaklar Çağlar İçinde PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mimar Sinan – Yaptığın İşi Gönlünde Hissedersen Irmaklar Çağlar İçinde PDF Oku

“Geçti bu demde cihandan Pir-i Mimaran Sinan.”

Osmanlı mimarisini zirveye taşımış, kubbe sanatında halen aşılamamış bir dehaya sahip, hayal gücüyle çığır açmış ve kendi tarzını oluşturmayı başarabilmiş bir dehadır Mimar Sinan.
Allah aşkı, ahiret bilinci ve hayra vesile olmanın yüceliğini ilke edinen, sahip olduğu her şeyi insanlığın hizmetine sunmaktan çekinmeyen, bunun yanı sıra bir eğitim gönüllüsü, bir büyük usta ve bir bilge kişidir. Dünyanın dört bir yanından uzmanı, eserlerindeki mimari işçiliğine hayran bırakmayı başarabilmiş ve kişiliği ile de tüm insanlık adına örnek bir karakter sergilemiştir.