Edebiyat Kitapları

Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar – Bir Kürekçinin Hikayesi Pdf indir

Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar – Bir Kürekçinin Hikayesi pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar – Bir Kürekçinin Hikayesi kitap ile ilgili özet bilgiler. Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar – Bir Kürekçinin Hikayesi kitabı yazar Fatih Yağcı tarafından kaleme alınmıştır. Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar – Bir Kürekçinin Hikayesi kitabı 144 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar – Bir Kürekçinin Hikayesi kitabın 1. Basım İndigo Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar – Bir Kürekçinin Hikayesi pdf oku, Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar – Bir Kürekçinin Hikayesi PDF yandex, Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar – Bir Kürekçinin Hikayesi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar – Bir Kürekçinin Hikayesi PDF Oku

Yüz sene sonra kendini nerede görüyorsun?

 Bir Kürekçinin Hikâyesi

En zoru da ne bilir misin? 

Sen vefat ettikten sonra sevdiklerin senin şahsi odanın kapısını aralamak zorunda kalacaklar. Özel eşyalarını karıştıracaklar. Oda anılarla dolu, yaşanmışlıklarla dolu… Kederlere şahit olmuş. Kahkahalarına eşlik etmiş dört duvar. 

Ama yine de eşyalarını ortadan kaldırmalılar… Sana ait mont, özel günlerde giydiğin ayakkabın, kolyelerin, üzerinde notların olan kitapların, kış aylarının dostu kahve kupan… Artık bunlar, kendilerine başka bir sahip bulacak. Biraz da onları oyalayacak. 

Yakınların eşyalarını almak istemiyor. Seni hatırlatacak şeylerin acısından kurtulmak için eşyalarını bir başkasına veriyorlar. Artık ayakkabının içinde başkasının ayağı var evlat. Montun bambaşka birisini ısıtıyor. Bilekliğin tanımadığın birisine sarılıyor. Eldivenin hiç tanımadığın birinin elini tutuyor…

Bugün doğan kundaktaki bebek dahi büyüyüp iki metrekarelik evine yerleşecek. 

Kaçış yok!

İstisna yok! 

İstisna bulunacağını iddia eden dahi yok!

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu