1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Metafizik Pdf indir

Metafizik Pdf indir
0

Metafizik pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Metafizik kitap ile ilgili özet bilgiler. Metafizik kitabı yazar Aristoteles Y. Gurur Sev tarafından kaleme alınmıştır. Metafizik kitabı 13,5 x 21,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Metafizik kitabın Pinhan Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Metafizik pdf oku, Metafizik PDF yandex, Metafizik PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Metafizik PDF Oku

Metafizik, felsefe tarihinin en büyük filozoflarından birisi olan, hatta kimilerine göre tartışmasız en büyüğü olan Aristoteles’in en mühim, ve hem içeriği hem düzeni hem de edisyonları yönünden en fazla tartışılmış metnidir. İlkeler, nedenler, varlık, varolan gibi felsefenin en temel meselelerini araştıran bu eser, klasik zamandan günümüze kadar, filozofların ve diğer araştırmacıların başvuru kaynakları içinde ilk sırada gelir.

Bu yeni baskıda Yunanca ve Türkçe, çift dilli bir basımla sunulan Metafizik artık yalnızca filozoflar veya felsefeciler için değil filologlar veya dilbilimciler için de eşsiz bir referans çalışma.