1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Melek Tarot Kartları Pdf indir

Melek Tarot Kartları Pdf indir
0

Melek Tarot Kartları pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Melek Tarot Kartları kitap ile ilgili özet bilgiler. Melek Tarot Kartları kitabı yazar Radleigh Valentine Doreen Virtue tarafından kaleme alınmıştır. Melek Tarot Kartları kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Melek Tarot Kartları kitabın Butik tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Melek Tarot Kartları pdf oku, Melek Tarot Kartları PDF yandex, Melek Tarot Kartları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Melek Tarot Kartları PDF Oku

Pozitif, Sevgi Dolu ve Hassas…

Tarot’a, uzun senelerdır geniş bir şekilde ve doğru tahminler yapmaya yardımcı olduğu için saygı duyulmuştur. Doreen Virtue ve Radleigh Valentine, %100 hassas, kesin ve gu?venilir ilk Tarot kartı destesini yarattılar! Bu destedeki tu?m sözcükler ve Steve A. Roberts’in çizimleri, geleneksel tarotun sihirli geçerliliğini korumakla birlikte pozitif ve gu?zeldir. Desteye eşlik eden rehber kitapçık, kendiniz ve başkaları için doğru bir yorumlama yapmanın adımlarını size anlatır ve her bir kartın genel anlamını açıklar.

Sembolizm ve melekleri, başmelekleri, tekboynuzlu atları, perileri ve deniz kızlarını içeren görsellerle güçlendirilmiş Melek Tarot Kartları, hayat yolculuğunuzda ilham verici bir klavuzluk sağlayacaktır!

Sayfa Sayısı: 144

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Butik