1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Melek Mi Kaz Mı? Pdf indir

Melek Mi Kaz Mı? Pdf indir
0

Melek Mi Kaz Mı? pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Melek Mi Kaz Mı? kitap ile ilgili özet bilgiler. Melek Mi Kaz Mı? kitabı yazar Şükrü Kızılot tarafından kaleme alınmıştır. Melek Mi Kaz Mı? kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Melek Mi Kaz Mı? kitabın Yaklaşım Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Melek Mi Kaz Mı? pdf oku, Melek Mi Kaz Mı? PDF yandex, Melek Mi Kaz Mı? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Melek Mi Kaz Mı? PDF Oku

Af kanunları çıktıkça, iyi niyetli vatandaşların kafası karışıyor.

Daha ötesi, “Ben gelir vergisini, KDV’yi, evin ve arabanın vergisini, sigorta primlerini, trafik cezalarını, elektrik ve su paralarını, oda aidatlarını zamanında ödemekle yanlış mı yaptım?” diyenler artıyor.

Vergi mevzuatına ilişkin enteresan ve gülünç olaylarla, fıkralarla derlenmiş gülümseten bir kitap… Prof. Dr. Şükrü KIZILOT’un “Çengelli iğne”, “Kiraz Kedinin KDV’si”, “Askerliğini Yapmayan Kadın”, “Patlıcanın Dalkavuğu” , “Palyaçonun Gözyaşları” , “Deve mi Kuş mu” ve “Kaynana Vergisi” kitaplarından sonra mizah serisinin 8. kitabı.

“İnsanın, yemek ve içmek kadar neşelenmeye de ihtiyacı var. Özellikle yoğun bir tempo içinde çalışanlar için bu çok daha mühim.

…… Kitabı hazırlarken, başta vergiler olmak üzere, yasalarla alakalı çok sayıda konu ve hayretlik olayı, gülünç yönleriyle ortaya koymayı öte yandan da “güleriz ağlanacak halimize” sözünde olduğu gibi, düşündürmeyi amaçladım. Sayfalarına serpiştirilen güzel kelimelerin de ilginizi çekeceğini düşündüm..”

şeklinde belirtiyor Prof. Dr. KIZILOT, kitabın önsözünde…

Sayfa Sayısı: 320

Baskı Yılı: 2011

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yaklaşım Yayıncılık