1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Maymun Kadar Aklım Olsa Pdf indir

Maymun Kadar Aklım Olsa Pdf indir
0

Maymun Kadar Aklım Olsa pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Maymun Kadar Aklım Olsa kitap ile ilgili özet bilgiler. Maymun Kadar Aklım Olsa kitabı yazar Ben Ambridge tarafından kaleme alınmıştır. Maymun Kadar Aklım Olsa kitabı 13,5 x 21,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Maymun Kadar Aklım Olsa kitabın Domingo Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Maymun Kadar Aklım Olsa pdf oku, Maymun Kadar Aklım Olsa PDF yandex, Maymun Kadar Aklım Olsa PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Maymun Kadar Aklım Olsa PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

“Hararetle tavsiyemdir! Çok keyifli ve zihin açıcı.”

—Alex Boese, Kafası Güzel Filler’in yazarı-

 

 

BÜYÜK İLGİ GÖREN PSY-Q’NUN YAZARINDAN!

 

 

Toplanın!

Profesör Ben Ambridge’in Psikoloji Sirki şehre geldi!

 

Akıllı kapuçinler! Psişik köpekler! Solak filler! Dilbilimci yunuslar! Duygusal amipler!

Ve evrimin daha nice müthiş örneği!

 

Psikologlar, zooloji biliminin sınırlarını zorlayarak köpekler için kişilik testleri ve güvercinler için mantık bulmacaları hazırlıyorlar; balıklara uzamsal mantık yürütme problemleri veriyor, papağanlardan ritim tutmalarını istiyorlar.

 

Ben Ambridge bundan bir adım ileri gidiyor.

 Maymun Kadar Aklım Olsa, onlarca interaktif bulmaca, test, oyun ve soru üzerinden doğanın harikalarına karşı kendinizi sınama fırsatı sunuyor! İ

 

Hayvanlar âlemindeki yerinize dair yargılarınızı gözden geçirmeye –ve bunu yaparken bi hayli fazla eğlenmeye– hazır mısınız?

 

Editör: Algan Sezgintüredi