Pdf Kitap Arşivi

MaydayMaydayMayday-Uçak Kazalarından Çıkarılan Dersler Pdf indir

MaydayMaydayMayday-Uçak Kazalarından Çıkarılan Dersler pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan MaydayMaydayMayday-Uçak Kazalarından Çıkarılan Dersler kitap ile ilgili özet bilgiler. MaydayMaydayMayday-Uçak Kazalarından Çıkarılan Dersler kitabı yazar Menderes Çakıcı tarafından kaleme alınmıştır. MaydayMaydayMayday-Uçak Kazalarından Çıkarılan Dersler kitabı 14 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan MaydayMaydayMayday-Uçak Kazalarından Çıkarılan Dersler kitabın Türkçe Cinius tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda MaydayMaydayMayday-Uçak Kazalarından Çıkarılan Dersler pdf oku, MaydayMaydayMayday-Uçak Kazalarından Çıkarılan Dersler PDF yandex, MaydayMaydayMayday-Uçak Kazalarından Çıkarılan Dersler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

MaydayMaydayMayday-Uçak Kazalarından Çıkarılan Dersler PDF Oku

Günümüzde modern ve bir o kadar da emniyetli uçaklarda uçuyoruz.

Dünya havacılık tarihine yön veren bir çok uçak kazası var. İşte, bu kitapta yolcu uçaklarının emniyetini artıran ve teknolojik olarak kazaları engelleyen mühim sistemlerin öyküsünü okuyacaksınız.

Kitapta uçak kazalarının oluş anına kadar kokpitteki havayı soluyacak; kokpitteki konuşmalara son salisesine kadar birebir şahit olacaksınız. Bu bilgiler resmi rapor ve ses kayıtlarından alındı. Kaza raporları ve kaza ile alakalı tüm dokümanlar sizin için araştırıldı ve incelendi.

Benzer kazaların engellenmesini sağlayacak yeni sistemlerin ne olduğunu ve nasıl ikaz verdiğine kadar tüm ayrıntı kısmı okuyacaksınız. Kitapta bulunan altı kazadan bir diğeride Ekip Kaynak Yönetimi (CRM) ile alakalı. Ders çıkarılan uçak kazaları seri olarak devam edecek.

Şimdi yolcu koltuğunuza huzur ve güven içinde oturabilirsiniz. Sıcak çayınızı yahut kahvenizi yudumlarken gökyüzündeki güzelliklerin tadını çıkarabilir, önünüzdeki ekrandan film izleyebilirsiniz.

Maviliklerde hepimize emniyetli ve güzel uçuşlar dilerim.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu