1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mathcad ile Matematik Analiz Pdf indir

Mathcad ile Matematik Analiz Pdf indir
0

Mathcad ile Matematik Analiz pdf indir, Matematik türünde kaleme alınan Mathcad ile Matematik Analiz kitap ile ilgili özet bilgiler. Mathcad ile Matematik Analiz kitabı yazar Güler Gaygusuzoğlu Vahid Ferecov tarafından kaleme alınmıştır. Mathcad ile Matematik Analiz kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Mathcad ile Matematik Analiz kitabın Papatya Bilim tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mathcad ile Matematik Analiz pdf oku, Mathcad ile Matematik Analiz PDF yandex, Mathcad ile Matematik Analiz PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mathcad ile Matematik Analiz PDF Oku

Bu kitabın amacı 21. yüzyıla girdiğimiz bugünlerde; eğitimli insanın tanımından başlayarak, eğitimin içeriğine, bilgi kaynaklarının artması ve çeşitlenmesinden yeni öğretme ve öğrenme şekillerine kadar bir çok hususta yaşanan mühim gelişmeleri matematikçilerle, bilim adamlarıyla, mühendislerle paylaşmaktır.

Görsel işitsel araçlarla donatılmış eğitim ortamında yetişen, yaparak-yaşayarak eğitim öğretimin uygulandığı, düşünen ve düşündüklerini ortaya koyan, araştıran ve sonuçlarını toplum yararına sunan genç insanlar artık bilgisayarlarla yetişiyor. Kullanmayı bilsek de bilmesek de bilgisayarlar günlük yaşamımıza tamamıyla girmiştir. Mathcad matematik işlemlerini müthiş bir hız ve rahatlıkla yapabileceğimiz en gelişmiş programlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Neredeyse eksiksiz bir matematik yazılım paketi olan Mathcad, matematikçilerden bilim adamlarına, mühendislerden öğrencilere kadar matematikle ilgilenen tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Bir programlama dilinden fazla, kelime işlemci mantığıyla, matematiksel işaretleri kullanmamıza olanak tanıyan bu program, hesaplama işlemlerini otomatik olarak yapmaktadır.

Sayfa Sayısı: 324

Baskı Yılı: 2011

Dili: Türkçe
Yayınevi: Papatya Bilim