1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Matematik Gezegeni 1. Sınıf (3 kitap takım) Pdf indir

Matematik Gezegeni 1. Sınıf (3 kitap takım) Pdf indir
0

Matematik Gezegeni 1. Sınıf (3 kitap takım) pdf indir, Ders Kitapları/Testler türünde kaleme alınan Matematik Gezegeni 1. Sınıf (3 kitap takım) kitap ile ilgili özet bilgiler. Matematik Gezegeni 1. Sınıf (3 kitap takım) kitabı yazar Mehmet Çağlar tarafından kaleme alınmıştır. Matematik Gezegeni 1. Sınıf (3 kitap takım) kitabı 16,5 x 24 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Matematik Gezegeni 1. Sınıf (3 kitap takım) kitabın Türkçe Odtü Eğitim tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Matematik Gezegeni 1. Sınıf (3 kitap takım) pdf oku, Matematik Gezegeni 1. Sınıf (3 kitap takım) PDF yandex, Matematik Gezegeni 1. Sınıf (3 kitap takım) PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Matematik Gezegeni 1. Sınıf (3 kitap takım) PDF Oku

Matematik Gezegeni serisi yenilendi…

21 senedir yayın yaşamında olan Matematik Gezegeni dizisini, güncellenmiş içeriği ve yeni dizaynıyla öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin beğenisine paylaşmak istedik.

Matematik Gezegeni serisi 1, 2, 3 ve 4. sınıflar için özel bir formatta hazırlanmıştır. Her bir sınıf için Matematik Gezegeni seti; her dönem için ayrı iki kitap ve bir yaprak testten buluşmaktedir.

Matematik Gezegeni serisi; MEB matematik programlarının öngördüğü kazanımlar ışığında, ünitelendirilmiş yıllık planlara uygun olarak hazırlanmıştır. Ölçme ve değerlendirme tekniklerine uygun alıştırma ve pekiştirme çalışmaları ile her sayı sonunda çoktan seçmeli sorulara da yer verilmiştir.