Pdf Kitap Arşivi

Matematiği Nasıl Anlamalı? – Çözümü Düşündüğümüzden Daha Kolay Pdf indir

Matematiği Nasıl Anlamalı? – Çözümü Düşündüğümüzden Daha Kolay pdf indir, Matematik türünde kaleme alınan Matematiği Nasıl Anlamalı? – Çözümü Düşündüğümüzden Daha Kolay kitap ile ilgili özet bilgiler. Matematiği Nasıl Anlamalı? – Çözümü Düşündüğümüzden Daha Kolay kitabı yazar Anne Lene Johnsen Elin Natas tarafından kaleme alınmıştır. Matematiği Nasıl Anlamalı? – Çözümü Düşündüğümüzden Daha Kolay kitabı 290 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 19,5 x 23,5 ebatında olan Matematiği Nasıl Anlamalı? – Çözümü Düşündüğümüzden Daha Kolay kitabın 1. Basım Doruk Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Matematiği Nasıl Anlamalı? – Çözümü Düşündüğümüzden Daha Kolay pdf oku, Matematiği Nasıl Anlamalı? – Çözümü Düşündüğümüzden Daha Kolay PDF yandex, Matematiği Nasıl Anlamalı? – Çözümü Düşündüğümüzden Daha Kolay PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Matematiği Nasıl Anlamalı? – Çözümü Düşündüğümüzden Daha Kolay PDF Oku

Matematiği Nasıl Anlamalı? temel matematiği anlamak için yenilikçi bir rehber. Ebeveynler, öğretmenler ve pedagoglar için doğrudan deneyimlerden yola çıkılarak yazılmış bir başucu kitabı. Kitap, matematikte ustalaşmanın en iyi yolunun ezberlemek olduğu mitine karşı çıkıyor. Ezberlemek yerine matematiğin temel ilkelerine odaklanarak çocuğunuzun başarıyla ilerlemesine nasıl yardımcı olabileceğinizi anlatıyor.
Çocuklar ve gençler çoğunlukla ilkokul matematik müfredatında zorluk yaşıyorlar. Yazarlar, bu öğrenme problemleriyle neden ve nasıl karşılaşıldığını anlatıyor. Aynı zamanda bu problemlerin en etkin biçimde nasıl çözüleceğini gösteriyorlar. Çocuklarının matematik becerilerini geliştirmek için ailelerin matematikte iyi olmalarının gerekmediğini anlatıyorlar.
Kitabın dili anlaşılır ve kullanımı kolay. Konuşma havasında, her konu üzerine basit anlatımlar içeriyor. Talimatları izleyerek matematik problemlerinizden kalıcı olarak kurtuluyorsunuz. Norveç’te oldukça büyük beğeni alan kitap, 2017 senesinde Norveç’te en fazla satılan kurgu dışı kitap oldu.
Yazarlardan, Elin Natås kendisi de disleksi ve ağır öğrenme kuvvetliklerini aşmış biri. Oslo’da öğrenme kuvvetliğü olan çocuklar için özel öğretmen ve uzman eğitimci olarak çalışıyor. Kendisinin de yararını gördüğü yöntemle, 20 yıldan uzun süredir yüzlerce çocuğun matematikte ilerlemelerine yardımcı oldu.
Anne Lene Johnsen, gençler ve yetişkinler için insana özel eğitim üzerine çalıştı. Aynı zamanda lise öğretmeni, ekonomi diploması var, psikoloji mezunu, bilişsel ve sosyal psikoloji üzerine de doktora yaptı.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu