1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mat Collishaw-Hayat Görüntü Pdf indir

Mat Collishaw-Hayat Görüntü Pdf indir
0

Mat Collishaw-Hayat Görüntü pdf indir, Sanat Prestij türünde kaleme alınan Mat Collishaw-Hayat Görüntü kitap ile ilgili özet bilgiler. Mat Collishaw-Hayat Görüntü kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Mat Collishaw-Hayat Görüntü kitabı 22×29 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Mat Collishaw-Hayat Görüntü kitabın Ciltsiz Arter tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mat Collishaw-Hayat Görüntü pdf oku, Mat Collishaw-Hayat Görüntü PDF yandex, Mat Collishaw-Hayat Görüntü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mat Collishaw-Hayat Görüntü PDF Oku

Fotoğraf, yağlıboya, heykel ve yerleştirmelerinde, acıyla güzelliği, kayıpla ışığı, çöküşle masumiyeti içiçe geçiren İngiliz sanatçı Mat Collishaw, 2 Mayıs-11 Ağustos 2013 tarihleri içinde Arter’de gerçekleşen “Hayalet Görüntü” başlıklı sergisinde imgelerin gücünü ustalıkla tercih ederek insan ruhunun karanlık taraflarını araştırmıştı.

Sergiye eşlik eden bu yayın, küratör Başak Doğa Temür’ün giriş yazısı ile açılıyor. Sanatçı, eğitimci ve çevirmen Nazım H. R. Dikbaş’ın “Mat Collishaw İstanbul’da” başlıklı yazısı ise, Collishaw’’un işlerini yerel bağlamla ilişkilendiren kapsamlı bir okuma öneriyor. The Guardian gazetesinin sanat eleştirmenlerinden Jonathan Jones, kitap için kaleme aldığı “Çöküşün Arifesinde” başlıklı metinle, seyirciyi Mat Collishaw’un dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor.

“Hayalet Görüntü” kitabında, sergide bulunan tüm işlerin fotoğrafları ve video karelerine yer veriliyor.