Din Kitapları

Marifetname Pdf indir

Marifetname pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Marifetname kitap ile ilgili özet bilgiler. Marifetname kitabı yazar İbrahim Hakkı tarafından kaleme alınmıştır. Marifetname kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Marifetname kitabın Ataç Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Marifetname pdf oku, Marifetname PDF yandex, Marifetname PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Marifetname PDF Oku

Erzurumlu İbrahim Hakkı’nın “Mârifetnâme”si, yazıldığı 18. yüzyıldan bu yana bütün Türk-İslâm dünyasının en fazla okunan eserlerinden biri olmuştur. Bulak (Mısır), İstanbul ve Kazan’da defalarca basılan bu büyük eser, Fransızca ve Farsça’veya çevirilerek bütün dünya çapında ilgiyle okunmuştur.

Mârifetnâme dinî, tasavvufî, sosyal ve tabiî bilimlerin tümünü içinde toplayan muazzam bir ansiklopedidir. Denilebilir ki, Mârifetnâme tek başına bir kütüphanedir. Bizden önceki nesiller ondan çok şey öğrendiler, biz de öğrenmekteyiz ve gelecek nesiller de öğreneceklerdir.

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 959

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 1023

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Ataç Yayınları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu