1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Marifetname – 3 Kitap Takım Pdf indir

Marifetname – 3 Kitap Takım Pdf indir
0

Marifetname – 3 Kitap Takım pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Marifetname – 3 Kitap Takım kitap ile ilgili özet bilgiler. Marifetname – 3 Kitap Takım kitabı yazar Erzurumlu İbrahim Hakkı tarafından kaleme alınmıştır. Marifetname – 3 Kitap Takım kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Marifetname – 3 Kitap Takım kitabın Ataç Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Marifetname – 3 Kitap Takım pdf oku, Marifetname – 3 Kitap Takım PDF yandex, Marifetname – 3 Kitap Takım PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Marifetname – 3 Kitap Takım PDF Oku

Erzurumlu İbrahim Hakkı’nın “Mârifetnâme”si, yazıldığı 18. yüzyıldan bu yana bütün Türk-İslâm dünyasının en fazla okunan eserlerinden biri olmuştur. Bulak (Mısır), İstanbul ve Kazan’da defalarca basılan bu büyük eser, Fransızca ve Farsça’veya çevirilerek bütün dünya çapında ilgiyle okunmuştur.

Mârifetnâme dinî, tasavvufî, sosyal ve tabiî bilimlerin tümünü içinde toplayan muazzam bir ansiklopedidir. Denilebilir ki, Mârifetnâme tek başına bir kütüphanedir. Bizden önceki nesiller ondan çok şey öğrendiler, biz de öğrenmekteyiz ve gelecek nesiller de öğreneceklerdir.

Sayfa Sayısı: 1488

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Ataç Yayınları