1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Made in Abyss Cilt – 5 Pdf indir

Made in Abyss Cilt – 5 Pdf indir
0

Made in Abyss Cilt – 5 pdf indir, türünde kaleme alınan Made in Abyss Cilt – 5 kitap ile ilgili özet bilgiler. Made in Abyss Cilt – 5 kitabı yazar Akihito Tsukuşi tarafından kaleme alınmıştır. Made in Abyss Cilt – 5 kitabı 160 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13 x 19 ebatında olan Made in Abyss Cilt – 5 kitabın 1. Basım Komik Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Made in Abyss Cilt – 5 pdf oku, Made in Abyss Cilt – 5 PDF yandex, Made in Abyss Cilt – 5 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Made in Abyss Cilt – 5 PDF Oku

Sevgi ve nefretin karıştığı büyük maceranın beşinci cildi!
Altıncı Katman’ı hedefleyerek daha da derinlere inen ve dev çukur Abyss’i keşfetmeye devam eden Riko, Reg ve Nanaçi, İdo Front adındaki ön cephe üssüne gelir. Üçlünün yoluna çıkan kişi Şafak Efendisi Bondrewd’dir. Bondrewd, tüm gücüyle onu yenmeye çalışan Reg’e karşı ezici bir üstünlük gösterir.
Bunun yanı sıra Pruşka, Riko ve dostlarıyla bu maceranın bir parçası olmanın hayalini kurmaktadır. Lakin bu hayali suya düşen Pruşka, Bondrewd’un korkunç deneylerine alet olur…

“Tek kelime ile bir baş yapıt!”

Anime News Network 2017 En Yüksek Beğeni Alan Anime Ödülü
2017 Yılın Anımesi Ödülü
2018 Manga Büyük Ödülü (Manga Taişo)
2018 Muhteşem Manga Ödülü (Kono Manga-ga Sugoi)
2018 Japonya Kültür Bakanlığı Medya ve Sanat festivali Jüri Özel Ödülü

Akihito Tsukuşi tarafından yaratılan fantastik öykü “Made in Abyss” ilk kez 2012 senesinde Japon Yayınevi Takeşobo’nun dijital kanalı Web Comic Gamma’da manga olarak yayınlanmaya başlamıştır.
Manganın yayına girmesindan hemen beş yıl sonra (2017), Kinema Citrus tarafından 13 bölümlük anime uyarlaması yapılmış ve ertesi sene Crunchyroll (dünya çapında en fazla bilinen anime yayın platformu) tarafından verilen “Yılın Animesi” ödüllerinden iki adet en prestijli ödül ile dönmüştür.
Anime uyarlaması dünya çapındaki en aktif anime seyircilerini bir araya getiren www.myanimelist.net sitesinde on binlerce seri içinde yirmi ikinci, manga serisi ise yine binlerce manga içinde on birinci sırada bulunmaktadır.