1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Made in Abyss Cilt-2 Pdf indir

Made in Abyss Cilt-2 Pdf indir
0

Made in Abyss Cilt-2 pdf indir, türünde kaleme alınan Made in Abyss Cilt-2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Made in Abyss Cilt-2 kitabı yazar Akihito Tsukuşi tarafından kaleme alınmıştır. Made in Abyss Cilt-2 kitabı 13,5 x 19 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Made in Abyss Cilt-2 kitabın Türkçe Komik Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Made in Abyss Cilt-2 pdf oku, Made in Abyss Cilt-2 PDF yandex, Made in Abyss Cilt-2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Made in Abyss Cilt-2 PDF Oku

Ümit ve Çaresizliğin Karıştığı Heyecan Dolu Bir Macera!

Lanetli devasa çukur Abyss, derinlere inienleri asla geride bırakmıyor. Dibi gözükmeyen, keşfedilmemiş bu çukura ufak kız Riko meydan okuyor. Çukura indikten sonra izi kaybolan tanınmış mağara akıncısı, annesi Lyza’ya kavuşmak için…

Varlığı bile belli olmayan cehennemin dibine meydan okumak mantık dışı olsa da, Riko’nun bir kozu mevcuttur. Abyss’in içinde karşı karşıya geldiğı hafızasını yitirmiş robot Reg! Görüntüsü ufak bir erkek çocuk olmasına rağmen vücudunda saklı gizemli ve korkunç bir gücü mevcuttur. Onunla birlikte yol alırsa aşamayacağı bir engel olmadığına inanıyordu. Reg’de kim olduğunu öğrenmek ve Riko’yu kurtarmak için maceraya atılıyor.

Arkadaşlarının da desteğini alarak birinci katmana adımını atan Riko ve Reg, yakalamak için peşlerine düşenlerin gölgesinden kaçarak çukurun derinliklerine doğru iniyor. Daha önce inmedikleri derinliklere heyecanla inen çocukları büyülü çukur Abyss acımasızca yutuyor.