Edebiyat Kitapları

Madam’ın Unuttukları Pdf indir

Madam’ın Unuttukları pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Madam’ın Unuttukları kitap ile ilgili özet bilgiler. Madam’ın Unuttukları kitabı yazar İlayda Özcan tarafından kaleme alınmıştır. Madam’ın Unuttukları kitabı 79 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12,5 x 19,5 ebatında olan Madam’ın Unuttukları kitabın 1. Basım Epona tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Madam’ın Unuttukları pdf oku, Madam’ın Unuttukları PDF yandex, Madam’ın Unuttukları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Madam’ın Unuttukları PDF Oku

“Madam Vlady, bir gün öncesinden hazır ettiği bavulunu almadan çıktı evden. Unutmuş muydu yoksa işlerini hâlledip geri mi dönecekti kimse bilmiyordu. Haber vermemişti evdekilere. Elinde yalnızca küçücük bir çanta, sırtında üzerinden hiç eksik etmediği siyah paltosu vardı. Onu tanıyanlar bu paltonun anlamını bilirdi mutlaka.”

İlayda Özcan, ilk kitabı Madam’ın Unuttukları’nda farklı üslupları, farklı şekilleri bir araya getiriyor. Çok yönlü bir öykücü olduğunu göstererek, her hikâyeden ayrı tatlar almamızı sağlıyor. Bizleri çocuksu, yaratıcı, yabani, ümit dolu, sinik, kırılgan ve çok yönlü karakterlerin dünyasına davet ediyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu