Pdf Kitap Arşivi

Maçinli Kız İçin Ev Pdf indir

Maçinli Kız İçin Ev pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Maçinli Kız İçin Ev kitap ile ilgili özet bilgiler. Maçinli Kız İçin Ev kitabı yazar Aziz Nesin tarafından kaleme alınmıştır. Maçinli Kız İçin Ev kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2006 ile basılmıştır. ebatında olan Maçinli Kız İçin Ev kitabın Nesin Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Maçinli Kız İçin Ev pdf oku, Maçinli Kız İçin Ev PDF yandex, Maçinli Kız İçin Ev PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Maçinli Kız İçin Ev PDF Oku

Ben de sevgililerime öyküler anlatmaya başladım. Öyle çok sevgilime öyle çok öykü anlattım ki… Çocuklarıma anlattığım masalları uydurduğum gibi, sevgililerime anlattığım öyküleri de uyduruyorum. Ama öyle uyduruyorum ki, çocuklarımın uyduruk masallarına inandıkları gibi, sevgililerim de uydurduğum öykülere inanıyorlar. Bunda şaşacak hiçbir şey yok sevgili Ç… Çünkü, uydurduğum öykülere kendim de inanıyorum.

Uydurduğum öykülerime sevgililerimin inanmasından, onlara benim bile inanmamdan çok daha şaşılası olan, bu kitapta derlediğim öyküleri okuyan veya dinleyenlerin de onlara gerçek diye inanmış olmalarıdır. Sen, ben, biz, hepimiz, bu uydurulmuş öykülere inanıyorsak, öyleyse onlar gerçektir, hem de nesnel gerçek…

Kitaptaki “Ç…’ Aracılığıyla Okurlarıma Mektup” adlı giriş bölümünden.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu