1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Limon ile Zeytin – Yetenek Yarışması Pdf indir

Limon ile Zeytin – Yetenek Yarışması Pdf indir
0

Limon ile Zeytin – Yetenek Yarışması pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Limon ile Zeytin – Yetenek Yarışması kitap ile ilgili özet bilgiler. Limon ile Zeytin – Yetenek Yarışması kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Limon ile Zeytin – Yetenek Yarışması kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Limon ile Zeytin – Yetenek Yarışması kitabın Mart Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Limon ile Zeytin – Yetenek Yarışması pdf oku, Limon ile Zeytin – Yetenek Yarışması PDF yandex, Limon ile Zeytin – Yetenek Yarışması PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Limon ile Zeytin – Yetenek Yarışması PDF Oku

Türkiye’nin en fazla bi hayli beğeni alan yerli çizgi karakterleri Limon ile Zeytin’in dört yeni çizgi film kitabı raflardaki yerini alıyor! Limon ile Zeytin’in hem keyifli hem eğitici çizgi filminin çiçeği burnunda dört hikaye kitabı “İyi ki Doğdun Babişko”, “Yeni Komşu”, “TV” ve “Yetenek Yarışması” minik okurların beğenisine sunuluyor.

 

Limon ile Zeytin’in heyecanlı serüvenlerinin anlatıldığı bu kitap serisi ile, çocuklara keyifli olduğu kadar eğitici de bir okuma deneyimi yaşatılması hedefleniyor.”İyi ki Doğdun Babişko”, “Yeni Komşu”, “TV” ve “Yetenek Yarışması” bölümlerinin birbirinden renkli kitaplarını çocuklar yanlarından ayıramayacak.