Pdf Kitap Arşivi

Limon İle Zeytin – Çok Çok Kızgın Kuş Pdf indir

Limon İle Zeytin – Çok Çok Kızgın Kuş pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Limon İle Zeytin – Çok Çok Kızgın Kuş kitap ile ilgili özet bilgiler. Limon İle Zeytin – Çok Çok Kızgın Kuş kitabı yazar Salih Memecan tarafından kaleme alınmıştır. Limon İle Zeytin – Çok Çok Kızgın Kuş kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Limon İle Zeytin – Çok Çok Kızgın Kuş kitabın Mart Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Limon İle Zeytin – Çok Çok Kızgın Kuş pdf oku, Limon İle Zeytin – Çok Çok Kızgın Kuş PDF yandex, Limon İle Zeytin – Çok Çok Kızgın Kuş PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Limon İle Zeytin – Çok Çok Kızgın Kuş PDF Oku

Türkiye’nin en fazla bi hayli beğeni alan yerli çizgi karakterleri Limon ile Zeytin’in yeni maceraları dört yeni çizgi film kitabında yer alıyor. Dört yeni çizgi film kitabı raflardaki yerini alıyor!

 

Limon ile Zeytin’in hem keyifli hem eğitici çizgi filminin çiçeği burnunda dört hikaye kitabı “Hayaletli Ev”, “Çok Çok Kızgın Kuş”, “Arkadaşım Kardan Adam” ve “Aya Yolculuk” okurların beğenisine sunuluyor.

 

Limon ile Zeytin’in maceralarıyla dolu kitap serisi ile, çocukları eğiterek ve eğlendirerek bir okuma deneyimi yaşatılması amaçlanıyor.

 

“Hayaletli Ev”, “Çok Çok Kızgın Kuş”, “Arkadaşım Kardan Adam” ve “Aya Yolculuk” bölümlerinin birbirinden güzel kitaplarını okurlar yanlarından ayıramayacaklar.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu