1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Limit – 3. Cilt Pdf indir

Limit – 3. Cilt Pdf indir
0

Limit – 3. Cilt pdf indir, Manga türünde kaleme alınan Limit – 3. Cilt kitap ile ilgili özet bilgiler. Limit – 3. Cilt kitabı yazar Keiko Suenobu tarafından kaleme alınmıştır. Limit – 3. Cilt kitabı 168 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12,5 x 19 ebatında olan Limit – 3. Cilt kitabın 1. Basım Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Limit – 3. Cilt pdf oku, Limit – 3. Cilt PDF yandex, Limit – 3. Cilt PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Limit – 3. Cilt PDF Oku

Yarası git gide ağırlaşan ve grupta hiçbir işe yaramadığını, bu yüzden kendisini gözden çıkardıklarını düşünen Çikage Usui, Morişige’nin gruptakiler üzerinde baskı kurmasını sağlayan tırpanını da alarak kaçıyor. Gruptaki diğer kızlar yaşamından endişe ettikleri Usui’yi aramaya koyuluyorlar hemen. Konno ve dostları onun iyi olduğundan emin olmak isterken, Morişige yalnızca silahını ve gücünü ne pahasına olursa olsun yeniden kazanma derdinde.

Eve dönüş yolu aramak için birlik olmak yerine, birbirlerine tam anlamıyla güvenememeleri yüzünden hepsi kendi dünyasına çekiliyor. Ama yeni bir gelişme her şeyi alt üst edecek!

Limit, bir grup gencin yaşadığı zorlu hayatta kalma mücadelesinin hikâyesi!