1. Anasayfa
  2. İngilizce Kitaplar

La Petite Princesse-Fransızca Türkçe Pdf indir

La Petite Princesse-Fransızca Türkçe Pdf indir
0

La Petite Princesse-Fransızca Türkçe pdf indir, Children and Teen türünde kaleme alınan La Petite Princesse-Fransızca Türkçe kitap ile ilgili özet bilgiler. La Petite Princesse-Fransızca Türkçe kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. La Petite Princesse-Fransızca Türkçe kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan La Petite Princesse-Fransızca Türkçe kitabın Fransızca – Türkçe Dorlion Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda La Petite Princesse-Fransızca Türkçe pdf oku, La Petite Princesse-Fransızca Türkçe PDF yandex, La Petite Princesse-Fransızca Türkçe PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

La Petite Princesse-Fransızca Türkçe PDF Oku

C’était un hiver froid, une petite fille et son père arrivèrent à Londres. Sara Crewe était une fille de sept ans avec de longs cheveux noirs et des yeux verts. Elle s’assit dans le taxi à côté de son père et regarda les grandes maisons et le ciel noir par la fenêtre.

Küçük bir kız ve babası Londra’ya vardığında soğuk bir kış günüydü. Sara Crewe uzun siyah saçları ve yeşil gözleri olan yedi yaşında bir kız çocuğuydu. Takside babasının yanına oturdu ve pencereden dışarıya uzun evlere ve karanlık gökyüzüne baktı.