Pdf Kitap Arşivi

Kutsal Ruhlar Tarlası – Çin Masalları Pdf indir

Kutsal Ruhlar Tarlası – Çin Masalları pdf indir, türünde kaleme alınan Kutsal Ruhlar Tarlası – Çin Masalları kitap ile ilgili özet bilgiler. Kutsal Ruhlar Tarlası – Çin Masalları kitabı yazar Richard Wilhelm tarafından kaleme alınmıştır. Kutsal Ruhlar Tarlası – Çin Masalları kitabı 318 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kutsal Ruhlar Tarlası – Çin Masalları kitabın 1. Basım Güney Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kutsal Ruhlar Tarlası – Çin Masalları pdf oku, Kutsal Ruhlar Tarlası – Çin Masalları PDF yandex, Kutsal Ruhlar Tarlası – Çin Masalları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kutsal Ruhlar Tarlası – Çin Masalları PDF Oku

Kadim Masallar

Çin Uygarlığı’nın masalları ve efsaneleri, en az toprakları kadar kadim ve bereketlidir. Sözlü anlatım kültürünün mühim bir yer teşkil ettiği köklü tarihiyle Çin, binlerce yıl öncesinden günümüze ulaşan bu halk masallarında yetişkinleri saygı, sevgi, bağlılık ve sadakat gibi ahlâki kavramlar üzerine düşündürürken Taoizm, Budizm ve Konfüçyüsçülük gibi tüm dünyayı etkileyen felsefi akımların kökenine ışık tutuyor.

Ayın Hanımı’ndan Ateş Tanrısı’na, Lao Tzu’dan Yaşlı Dschang’a, birbirinden güzel bu masallarda Çin kültürünün büyüsü ve bilgeliği sizi derinden etkileyecek. Çin Masalları, zengin bir okuma deneyimini sunarken bunun yanı sıra okuru felsefi bir yolculuğa davet ediyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu