1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Kurt ile Kuzu Pdf indir

Kurt ile Kuzu Pdf indir
0

Kurt ile Kuzu pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Kurt ile Kuzu kitap ile ilgili özet bilgiler. Kurt ile Kuzu kitabı yazar Emir Ali Kızıl tarafından kaleme alınmıştır. Kurt ile Kuzu kitabı 208 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kurt ile Kuzu kitabın 1. Basım Edebiyatist tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kurt ile Kuzu pdf oku, Kurt ile Kuzu PDF yandex, Kurt ile Kuzu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kurt ile Kuzu PDF Oku

“Nur içinde yatsın, Aysel’in bir vasiyeti var mıydı bilmiyorum. Galiba o da hemen hemen bir ömür süreceğini, ölmek için çok geç olduğunu düşünüyordu. Çünkü insan, kaç yaşında olursa olsun ölümün hep uzak bir ihtimal olduğuna inanıyor. Gün içinde bir cenaze, bir mevlid, bir selâ, hatta bir doğum bize yaşamın ne denli tıknefes ve öngörülemez olduğunu hatırlatabilir. Unutmak nasıl bir tercih değilse, hatırlayış da değildir.”

Kurt ile Kuzu; senelerdır unutamadığı aşkı Aysel’in anısıyla yaşayan İsmail’in, kalbiyle sürüklendiği yaşam yolculuğunu, bağlılığını ve insanın sevdiği zaman benliğini nasıl aşacağını ele alan etkileyici bir eserdir.