1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu Pdf indir

Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu Pdf indir
0

Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu kitap ile ilgili özet bilgiler. Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu kitabı yazar Yalçın İman tarafından kaleme alınmıştır. Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu kitabı 120 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 21 x 29,5 ebatında olan Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu kitabın 1. Basım Arkadaş Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu pdf oku, Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu PDF yandex, Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu PDF Oku

Değerli piyano öğretmenleri ve müzik eğitimcileri; “Okul Öncesi” çocuklarımızın eğitimi, genel anlamda titizlik, yeterlilik ve ustalık gerektirir. Çocuğumuz ilk kez anne-babanın dışında biriyle (öğretmen), örgün bir faaliyetin içine girecektir. Daha okuma-yazma bilmemektedir ve oyun çağındadır. Çocuğa görelik ilkesiyle oluşturacağınız strateji, yöntem ve kullanacağınız materyal çok mühimdir. Bu dönem çocuklarını hep “Kristal Bir Vazo”ya benzetirim; dikkatlice işleyip, kırmadan taşımak gerekir.

Bu çalışmamda çocuklarımızın renkli dünyalarına, renkli notalarla girmek istedim. Renk; coşku, hareket ve doğallığı sağlıyor. Bir de buna renkli dondurmalar eklenince “Dondurma Tadında” bir çalışma yaşandı. Çocuklar dondurma yerken, piyano çalmayı da öğrenecekler.

Daha önce yazmış olduğum “Piyano Metodu” ve “On yaş altı çocuklar için piyano metodu”nun yanına, “Okul öncesi çocuklar için piyano metodu”nun da eklenmesiyle zincirin halkaları tamamlanmış oldu.

Çocuklarımızın piyano ve sanat yolculuklarında keyifli ve sağlıklı bir zemin oluşturmak maksadıyla yaşanan bu çalışmanın çocuklarımıza, piyano öğretmenlerine, müzik eğitimcilerine, anne ve babalara ve diğer alakalılere yararlı olması dileğiyle.

– Yalçın İman