Ders Kitapları

Küçük Başlayın Büyük Düşünün Pdf indir

Küçük Başlayın Büyük Düşünün pdf indir, İş Ekonomi – Hukuk türünde kaleme alınan Küçük Başlayın Büyük Düşünün kitap ile ilgili özet bilgiler. Küçük Başlayın Büyük Düşünün kitabı yazar Steve Jobs tarafından kaleme alınmıştır. Küçük Başlayın Büyük Düşünün kitabı 12,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Küçük Başlayın Büyük Düşünün kitabın Ciltsiz Zeplin Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Küçük Başlayın Büyük Düşünün pdf oku, Küçük Başlayın Büyük Düşünün PDF yandex, Küçük Başlayın Büyük Düşünün PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Küçük Başlayın Büyük Düşünün PDF Oku

“Dünü düşün, yarının hayalini kur ama bugünü yaşa.”

 

İleri görüşlü.

Muhteşem pazarlamacı.

Dâhi.

Üniversite terk.

Mükemmeliyetçi.

Apple’ı Apple yapan kişi.

Teknolojiyi baştan tanımlayan adam.

Steve Jobs yaşayan bir efsaneydi. Masanızda duran bilgisayarı dünyaya ilk o tanıtmış, kurucusu olduğu Pixar şirketi sayesinde ilk uzun soluklu animasyon filmi ve daha nicelerini insanlarla buluşturmuştu. Steve Jobs’un kelimelerinden derlenen en ayrıntılı kitap olan Küçük Başla, Büyük Düşün’ü okuyunca Steve Jobs’u ve dünya için yapmak istediklerini daha iyi anlayacaksınız.

“Steve gibi herkeste derinden etki bırakmış biri dünyaya bir daha zor gelir, öyle ki bıraktığı etki gelecek nesillerce de hissedilecektir.”

-Bill Gates-

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu