Pdf Kitap Arşivi

Kuantum Fiziği ve Felsefesi Pdf indir

Kuantum Fiziği ve Felsefesi pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Kuantum Fiziği ve Felsefesi kitap ile ilgili özet bilgiler. Kuantum Fiziği ve Felsefesi kitabı yazar Kevser Yeşiltaş tarafından kaleme alınmıştır. Kuantum Fiziği ve Felsefesi kitabı 14×21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Kuantum Fiziği ve Felsefesi kitabın Ciltsiz Demos Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kuantum Fiziği ve Felsefesi pdf oku, Kuantum Fiziği ve Felsefesi PDF yandex, Kuantum Fiziği ve Felsefesi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kuantum Fiziği ve Felsefesi PDF Oku

Kuantum dünyası: Tanrısallığa açılan boyut.
Görünmeyen alemin, görünen aleme etkileri.
Parça, bütünün bilgisini taşımakta.
Her parçada “Bütünlük Prensibi”.

Evren, ilahi düşünce ürünüdür. İlk rezonans, ses titreşimi ile Ol kelimesi ile başlar. Kısa olarak, ilk yaratım, bir düşünce rezonansıdır. Herşeyden önce, herşeyin üzerinde yalnızca Söz mevcuttur.

Her şey bir enerji. Düşünce bir enerji. Madde bir enerji.

Enerji, hem titrer hem salınır. Evren, titreşen salınan enerji bütünü.

Kuantum Fiziği Kuramı der ki “Bir insanın atomu ile bir taşın atomu aynıdır. Aynı yaştadır. Tek bir atom parçacığı bile, evren varolduğundan bu yana, eksilmemiştir. Sadece dönüşmüştür.”

Bundan dolayı ölüm yoktur. dönüşüm mevcuttur. Bir organizmayı meydana getirecek atomlar bir araya gelir, bütünsel bir yapı meydana gelir. Ve o yapı dağılır, başka bir şekle bürünür. Bunun adı ölüm değil, dönüşümdür.

Hiçbir şey yok olmaz, yalnızca dönüşür.

Gerçek, çok uzaklarda, çok zor olanlarda, ulaşılmaz dağların zirvelerinde değil, en basit görünen cümlelerde, hiç beklenmedik bir yerde, her zaman karşımızda ve tam yanıbaşımızda. Biz onu görebildiğimiz, farkedebildiğimiz zamana kadar orada olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu